$115 мільйонів на очищення океанів: ООН виділить ряд грантів по всьому світу

$115 мільйонів на очищення океанів: ООН виділить ряд грантів по всьому світу

Продовольча та сільськогосподарська організації ООН (ФАО) спільно з партнерами, включаючи ЮНЕСКО, Європейський банк реконструкції та розвитку та Банк розвитку Латинської Америки, реалізовуватимуть ініціативу «Чисті та здорові океани», на яку виділяється $115 мільйонів у грантах.

Про це повідомляють Новини ООН.

Разом ми можемо переламати ситуацію із забрудненням і домогтися того, щоб виробництво, харчування, довкілля та якість життя стали кращими, – сказав генеральний директор ФАО Цюй Дуньюй.

Ініціатива «Чисті та здорові океани» спрямована на боротьбу із забрудненням океанів за допомогою політичних інновацій, інвестицій в інфраструктуру та екологічних рішень.

У рамках програми також буде складено карти наземних джерел забруднення океану, які дозволять краще зрозуміти наслідки нестачі кисню.

Зазначається, що з 1950-х років океани втратили майже 2% кисню, внаслідок чого утворилися «мертві зони», в яких не вистачає кисню на підтримку життя.

Головні причини нестачі кисню – забруднення води органічними відходами тваринництва, добривами, неочищеними стічними водами.

Через нестачу кисню відбувається масова загибель коралових рифів, міграція цінних видів прибережних риб, знижується кількість багатьох морських жителів.

Нагадаємо, Польща хоче розмістити на своїй території ядерну зброю

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Теги: 
Loading...
Load next