Понад 2 мільярди боргу за газ завинили жителі Львівщини

Понад 2 мільярди боргу за газ завинили жителі Львівщини
У “Львівгаз збут” скаржаться на те, що споживачі заборгували установі вже понад 2,46 мільярди гривень. Так найбільшу несплату за газ мають мешканці Львівського, Стрийського та Дрогобицького районів.

Від початку року понад 34 тисячі споживачів жодного разу не сплатили за газ. Про це повідомляє пресслужба "Львівгаз збут". 

" Ми розуміємо, що в період карантину деякі наші клієнти опинились у скрутному фінансовому становищі й не можуть погасити борг одним платежем. Таким споживачам ми пропонуємо укласти договір реструктуризації, умови якого визначаються індивідуально і дозволяють погашати заборгованість частинами. Також рекомендуємо звернутися до місцевого управління соціального захисту для оформлення субсидії. В інших випадках борги стягуватимуться через суд ", - розповів директор "Львівгаз збут" Павло Майк. 

 Зазначимо, що у період карантину споживачам нараховується пеня та можливе відключення газу через заборгованість. Утім, як зазначають у "Львівгаз збуті" деякі клієнти й зовсім перестали платити за газ. Внаслідок цього назбируються велечезні борги, а газ – це ринковий продукт, за який потрібно платити вчасно. Адже "комуналка" не на карантині і за спожитий газ потрібно розраховуватися вчасно. 

Нагадаємо, що в установах, які займаються газопостачанням у Львові та області "цінують" гроші. Так посадовці «Львівгазу» навмисно створювали борги споживачам й звинувачували їх у нелегальному використанні газу. При цьому ніби то заборговані кошти спрямовувались на фінансування політичної діяльності на Львівщині двох партій, однією з яких є "ОПЗЖ".

Читайте також
Пікет, штовханина та сварки: як приймали бюджет Львівщини на 2022 рік? (відео) Пікет, штовханина та сварки: як приймали бюджет Львівщини на 2022 рік? (відео)
Пікет, штовханина та безліч сварок. Вчора обласні обранці зібралися на останнє в цьому році пленарне засідання. На ньому затвердили бюджет області на 2022 рік. Він становитиме понад 6 мільярдів гривень.
На Львівщині адреси боржників за воду оприлюднили на білбордах (фото) На Львівщині адреси боржників за воду оприлюднили на білбордах (фото)
У Стрию із боржниками за воду вирішили боролись у доволі нестандартний спосіб - на білбордах вивісили адреси місця проживання місцевих мешканців та їхні суми боргу перед "Стрийводоканалом". Такі "дошки пошани" розмістили у різних районах міста.
«Львівгаз» попередив про можливий зрив опалювального сезону у Львові «Львівгаз» попередив про можливий зрив опалювального сезону у Львові
Теплопостачальні підприємства Львова боргують гроші за газ і не отримують достатню компенсацію від держави.
Loading...
Load next