Дрифт на "Арені Львів": підготовка до змагань триває (відео)

Дрифт на "Арені Львів": підготовка до змагань триває (відео)
Останнє тренування перед кубком Львова. Вже 11 липня відбудуться змагання з дрифту.

Весь минулий рік ми просто організовували тренування. Але цього року нарешті вирішили робити повноцінні змагання з кваліфікацією, парними заїздами, з нагородженням. Зазвичай просто у Львові проводили дріфт приїжджі з Вінниці або з Києва, - розповів керівник ГО «Львівська федерація автоспорту» Андрій Кулик.

Кубок Львова з дрифту відбудеться вперше. Очікують на участь 30-ти пілотів зі Львова, Рівного, Чернівців, Хмельницького та Києва.

Західний регіон сюди постараєтья приїхати, ну і знаю. що будуть один-два сильних пілоти з Києва, тому думаю буде цікаво - конкуренція буде - хороших 5-6 авто точно, - наголосив пілот з Львова Назар Ковалик.

Наша команда приїхала з Чернівців. Перед кубком Львова тренування, ми хочемо авто підготувати, щоб в нас не виникало неприємних моментів на змаганнях. Подобається локація, тут буде комфортно, хороше покриття, а по-друге - це Львів, - зізнався пілот з Чернівців Іван Павлович.

Це останнє тренування перед Кубком Львова. До 11 липня у пілотів ще буде час на зміни та ремонт авто.

По підготовці -  купа резини, масла. Виїжджаєш, постійно шось треба вдосконалювати. Знаходиш проблеми, вирішуєш їх. Щоб в день змагань не було ніяких проблем, - зазначив пілот з Львова Юрій Когут.

Після етапу Bitlook, який був тут три тижні тому -  виїхали перший раз. Сьогодні покатаєм на резині б/у, а потім завершальні заїзди зробимо на тій резині, на якій плануємо їхати кубок Львова, - додав пілот з Львова Назар Ковалик.

Є такі люди, які приїжджають тільки тренуватись - чогось бояться, чогось не хочуть робити. Хочемо, щоб вони попробували і далі брали участь в чемпіонаті України. Цими змаганнями хочемо розвинути львівських пілотів до нового рівня, - наголосив керівник ГО «Львівська федерація автоспорту» Андрій Кулик.

Кубок Львова з дрифту відбудеться 11-го липня на стадіоні Арена Львів. Крім дрифту в цей день на глядачів чекають краш-аукціон, змагання з автозвуку та гучного вихлопу.

 

Читайте також
Вперше в історії дріфту у Львові відбудеться гонка нового формату Вперше в історії дріфту у Львові відбудеться гонка нового формату
Вперше за історію дріфту в Україні відбудеться об’єднана гонка одразу двох класів дисципліни - PRO та PRO-AМ.
Гонки на "Арені": вихідними у Львові відбувся чемпіонат України з дрифту (відео) Гонки на "Арені": вихідними у Львові відбувся чемпіонат України з дрифту (відео)
Вперше в історії українського дрифту - етапи професійної та професійно-аматорської ліг відбулись в одні вихідні. До Львова приїхали понад 60 пілотів з усієї України.
"Берлінська подушка": у Львові встановлюють нові обмежувачі для транспорту (відео) "Берлінська подушка": у Львові встановлюють нові обмежувачі для транспорту (відео)
Щоденна статистика аварій та численні смерті у ДТП. На противагу - збільшення сум штрафів та масове встановлення камер фото- і відеофіксації. Усе для того, щоб покращити ситуацію на дорогах. У місті Лева ж все частіше з’являються нові обмежувачі, як от гумова берлінська подушка.
Loading...
Load next