У Львові доступ до ресторанів нададуть лише вакцинованим або за ПЛР-тестом (відео)

У Львові доступ до ресторанів нададуть лише вакцинованим або за ПЛР-тестом (відео)
Міська комісія ТЕБ і НС вирішила все ж таки посилити карантинні обмеження у Львові внаслідок стрімкого поширення коронавірусу серед населення. Зокрема, учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання, а також призупиняють планові госпіталізації та операції у лікарнях.

У Львові найближчим часом можуть запровадити норму щодо вимоги сертифікату про вакцинацію або довідки про негативний ПЛР-тест для відвідувачів закладів громадського харчування. Такі нововведення пов'язані із стрімким поширення коронавірусної інфекції у місті та області. Окрім цього з 18 жовтня львівська влада планує відправити дітей, які навчаються у 5-11 класах на дистанційне навчання.

Нові карантинні обмеження анонсував міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу за підсумками засідання комісії ТЕБ і НС 8 жовтня, повідомляє пресслужба ЛМР.

З 18 жовтня на тиждень дітей 5-11 класів відправляємо на дистанційне навчання. Потім буде тиждень осінніх канікул, тому загалом вийде десь два з половиною тижні для того, що розірвали хвилю захворюваності. Діти 1-4 класів продовжують ходити до школи, а малюки – до дитячих садочків. На час дистанційного навчання припиняється робота позашкілля, - наголосив мер Садовий.

Що стосується бізнесу, зокрема роботи кафе та ресторанів, то це питання будуть вирішувати вже й найближчі декілька днів. Окрім цього Садовий вкотре нагадав, що в умовах пандемії, що має бути обов’язкова вакцинація працівників закладів торгівлі та закладів харчування. 

Також ми плавно підходимо до цієї норми, яка є в багатьох європейських країнах: у відвідувачів закладів громадського харчування мають мати або сертифікат про вакцинацію, або довідка про негативний ПЛР-тест, - додав міський голова Львова.

Однак, наразі такі карантинні обмеження, за словами Садового, не можуть бути введенні у місті, оскільки "рівень вакцинації значно менший, ніж в інших країнах. Станом на сьогодні десь третина населення нашого міста вже провакцинована".

Нагадаємо, що з 18-го жовтня у Львові діятимуть нові обмеження. А поки школярі 5-11 класів та позашкілля переходять на дистанційне навчання. відбудеться також призупинення планових операцій та госпіталізацій. Це саме стосується й обмеження масових заходів та надалі діятимуть елементарні правила особистого захисту. Однак усе це запрацює лишень з 18 жовтня. Що стосується "червоної" карантинної зони - це рішення лише за державною комісією з питань ТЕБ і НС.

 

 649
 
Читайте також
У Львові попри "жовту" зону школи працюватимуть у звичному режимі: вчителі мають мати довідку чи тест (відео) У Львові попри "жовту" зону школи працюватимуть у звичному режимі: вчителі мають мати довідку чи тест (відео)
Львів завжди можемо перейти на онлайн-навчання, але, оскільки дистанційна освіта не дає ефекту, тому наразі варто використовувати кожен день очного навчання.
"Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео) "Жовтий" рівень епідемічної небезпеки: у Львові всі школи працюють у звичному форматі (відео)
В місті після переходу до "жовтої" зони карантину працюють всі школи, незалежно від того, скільки відсотків вчителів вакциновано.
Львівщина у "помаранчевій" зоні: центр легеневого здоров’я заповнений COVID-хворими на 100% (відео) Львівщина у "помаранчевій" зоні: центр легеневого здоров’я заповнений COVID-хворими на 100% (відео)
І хоча це не передбачає нових додаткових правил чи обмежень, однак, як прогнозують влада та медики, це найімовірніше не надовго. Адже динаміка захворювання прогнозує дуже швидке повернення жорсткого карантину, тобто впровадження "червоної" зони.
Loading...
Load next