"ПравдаТУТ Львів" - лідер на телевізійному ринку Львівщини (відео)

"ПравдаТУТ Львів" - лідер на телевізійному ринку Львівщини (відео)
«ПравдаТУТ Львів» - найпопулярніший регіональний телеканал серед львів’ян. Про це свідчать результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг».

Відповідно до опитування, серед місцевих каналів містяни найчастіше вмикають саме «ПравдаТУТ Львів». Цей телеканал дивиться 21% опитаних людей, тобто кожен п’ятий львів’янин. Друга позиція за «UA Львів», а третю сходинку між собою розділили NTA та «Перший Західний».

На відміну від інших львівських телеканалів, у порівняні з минулим роком «ПравдаТУТ Львів» не втратив довіру серед глядачів. Натомість аудиторія трьох інших телеканалів скоротилася на 5-7%.

За словами голови соціологічної групи «Рейтинг» Олексія Антиповича, таку тенденцію можна пояснити політичною незаангажованістю телеканалу «ПравдаТУТ Львів.

Зменшення ринку телебачення, хай воно відбулося на рівні 5%, але воно відбулося цільово по деяких телеканалах, які в тій чи іншій мірі могли давати певні заангажовані матеріали, коли були місцеві вибори. Тобто вони або підтримували якогось кандидата чи політсилу, або критикували. І це так чи інакше впливає на подальше ставлення до медіа. Натомість «ПравдаТУТ Львів залишився на чільній позиції, - повідомляє Олексій Антипович, голова соціологічної групи «Рейтинг».

Додамо, що соціологічна група «Рейтинг» проводила дослідження «Джерела отримання інформації: Львів» з 1 по 11 жовтня 2021 р. Для цього опитали 1200 респондентів віком від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження: не більше як 2,8%.

Анастасія Фаль - pravdatutnews.com

 525
 
Читайте також
Провела 14 років у радянських тюрмах: у Львові померла легендарна зв'язкова Романа Шухевича Ольга Ільків Провела 14 років у радянських тюрмах: у Львові померла легендарна зв'язкова Романа Шухевича Ольга Ільків
У червні 2021 року Ольга Ільків відсвяткувала 101-річчя.
Нова школа в Братковичах (відео) Нова школа в Братковичах (відео)
Сучасний навчальний заклад будували впродовж 5 років. Розрахований на близько 180 школярів.
Історія одного собаки, який врятував на Сході України не одне життя (відео) Історія одного собаки, який врятував на Сході України не одне життя (відео)
Любов, відданість та мужність. Перелік слів, якими можна назвати українських захисників чимало. Однак їх ніколи не вистачить, аби описати їхню жертовність та внесок у мирне небо над нашими головами.
Loading...
Load next