"Свободу Стахіву": прихильники антивакцинатора зібрали майже мільйон гривень для сплати застави

Апеляційну скаргу Остапа Стахіва розглядав суддя Ігор Галапац.
Остапу Стахіву, який звинувачується у намаганні повалити конституційний лад в Україні, прихильники зібрали 998,8 тис. грн, які необхідні для сплати застави. Про це повідомляє ZAXID.NET.
Зазначається, що гроші все одно не перерахували на рахунок суду й антивакцинатор досі залишається у камері львівського СІЗО.
Нагадаємо, раніше Львівський апеляційний суд відмовився скасувати арешт антивакцинатору.
Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com
Читайте також

18 листопада суд арештував Стахіва, якого звинувачують у замаху на повалення конституційного ладу в Україні.

Лідера руху антивакцинаторів Стахіва випустили під заставу львівського СІЗО.

Відпочинковий сезон може призвести до поширення видозміненого штаму коронавірусної інфекції "Дельта".
Рекомендовані

Власники квартир, будинків та іншої нерухомості, право власності на яку було оформлено до 1 січня 2013 року, можуть навіть не підозрювати, що інформації про їхнє майно немає у сучасному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.
Loading...
Load next