Вартість проїзду у Львові піднімуть до 15 гривень (відео)

Вартість проїзду у Львові піднімуть до 15 гривень (відео)
Таке рішення, у відповідь на звернення перевізників, прийняли сьогодні, 27 травня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Вартість проїзду у громадському автотранспорті Львова тепер становитиме 15 грн, попри те, що перевізники у своїх зверненнях вимагали понад 20 грн, інакше, попереджали, що автобуси не виїдуть на маршрути. Усе через те, що в теперішньому тарифі ціна на пальне встановлена на рівні 24 грн, а сьогодні вона — майже 60 грн.

Про це повідомляє ЛМР, передає ПравдаТУТ News.

Нові тарифи почнуть діяти з четверга, 2 червня. Ціна на проїзд у трамваях та тролейбусах залишається незмінною. Також зберігається безоплатний проїзд для усіх пільгових категорій пасажирів. Рішення скоригувати тариф на проїзд прийняли у зв’язку зі зростанням цін та дефіцитом палива.  

Автоперевізники просили підняти ціну на проїзд до понад 20 гривень. В попередній тариф закладена вартість пального 24 грн. Сьогодні вона майже 60 грн. Тому робота автобусів стала збитковою. Не допомогло врегулювати ситуацію і скорочення на 20% дублюючих маршрутів, - сказав Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури.  

Раніше у мерії відбулось термінове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорювали питання доцільності коригування вартості проїзду.  

Причиною коригування вартості проїзду в автобусному транспорті є суттєве зростання цін на пальне. Тому перевізники Львова попередили про критичну ситуацію. Вони заявили про можливу зупинку громадського транспорту найближчими днями, якщо не відкоригувати вартість проїзду, - пояснив Олег Забарило.  

Крім того, зазначають, що Львів — не перше місто, яке було змушене піти на здорожчання послуги перевезення. У Дрогобичі, наприклад, 15 гривень за проїзд пасажири платять вже два тижні. А в Полтаві ініціюють підняття цін на проїзд до 25 гривень. Також зросла вартість проїзду у приміських маршрутах Львівщини.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 408
 
Читайте також
Одразу кілька пікетів під стінами Ратуші: у день пленарного засідання сотні людей вийшли Одразу кілька пікетів під стінами Ратуші: у день пленарного засідання сотні людей вийшли
Підприємці, атовці, митці та жертви недобросовісних забудовників.
Історії біженців, що шукають порятунок (відео) Історії біженців, що шукають порятунок (відео)
За 7 днів російсько-української війни Львівщина прийняла більш ніж 40 тисяч переселенців та понад 100 тисяч біженців виїхало до Польщі.
Loading...
Load next