Поблизу Львова триває будівництво притулку для тварин, які залишилися без господарів (відео)

Поблизу Львова триває будівництво притулку для тварин, які залишилися без господарів (відео)
Зараз там облаштовують адмінприміщення, склади, вольєри та кімнати для проживання працівників.

Поблизу Львова триває будівництво притулку для тварин, які залишилися без господарів. Зводять прихисток представники Домівки врятованих тварин. Зараз там облаштовують адмінприміщення, склади, вольєри та кімнати для проживання працівників.

Представники домівки кажуть, що від початку війни через них пройшло майже 5 тисяч домашніх улюбленців, які  з тих чи інших причин залишилися без господарів Територію для будівництва передали благодійники.

Посприяти продовженню робіт та допомогти із забезпеченням тваринок їжею може кожен охочий. Усю необхідну інформацію зможете знайти на сторінці Домівки у Фейсбуці.  

Нагадаємо, Львів розглядає різні сценарії проходження опалювального сезону.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 1657
 
Читайте також
Доля "хрущовок" у Львові: термін експлуатації помешкань добіг кінця (відео) Доля "хрущовок" у Львові: термін експлуатації помешкань добіг кінця (відео)
Є три сценарії, які передбачають реконструкцію післявоєнної забудови: модернізація без відселення мешканців, реконструкція з відселенням та знесення будинку.
Будівельні роботи по вулиці Тернопільській, 42 у Львові є законними, - відповідь “ІРОКСа” на звинувачення посадовця Будівельні роботи по вулиці Тернопільській, 42 у Львові є законними, - відповідь “ІРОКСа” на звинувачення посадовця
Будівельні роботи по вулиці Тернопільській, 42 ведуться згідно дозволу Інспекції Державного будівельного контролю у Львівській області №12-08ж від 13.03.2008 року. Цим документом дозволено виконання будівельних робіт з реконструкції нежитлових будівель під багатоквартирний житловий будинок з добудовою та надбудовою з нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою.
Архітектурна естетика Трускавця: на Львівщині активно розвивають курортне місто (відео) Архітектурна естетика Трускавця: на Львівщині активно розвивають курортне місто (відео)
Курортне містечко Трускавець активно розбудовується. Та в архітектурному плані представники девелоперських компаній дбають про естетичну складову, щоб будівлі відповідали як історичному, так і сучасному стилю.
Loading...
Load next