На Львівщині 43-водій не впорався з керуванням та в’їхав у відбійник, постраждала його донька

На Львівщині 43-водій не впорався з керуванням та в’їхав у відбійник, постраждала його донька
На автодорозі «Миколаїв – Бібрка» у селі Фійна 43-річний водій фургону не впорався з кермуванням, виїхав за межі проїжджої частини та зіткнувся з бетонною перешкодою.

В’їхав у відбійник, травмував доньку: на автодорозі «Миколаїв – Бібрка» у селі Фійна 43-річний водій фургону не впорався з кермуванням, виїхав за межі проїжджої частини та зіткнувся з бетонною перешкодою. Про це повідомили в поліції. Внаслідок ДТП пасажирка автомобіля, 19-річна жителька Золочівського району, отримала тілесні ушкодження. Її ушпиталили. Наразі правоохоронці з’ясовують причини події. Триває досудове розслідування.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Смертельна ДТП з фурами: на трасі «Київ – Чоп» поблизу села Янгелівка загинув 61-річний киянин Смертельна ДТП з фурами: на трасі «Київ – Чоп» поблизу села Янгелівка загинув 61-річний киянин
На Золочівщині зіткнулися 2 вантажівки та легковик. 61-річний киянин від отриманих травм помер на місці
Масштабна ДТП на Львівщині: постраждала пасажирка однієї з машин Масштабна ДТП на Львівщині: постраждала пасажирка однієї з машин
Водій «Фольксвагену» в’їхав у легковик, що спричинило зіткнення ще 2-х автівок. Внаслідок події постраждала пасажирка однієї з машин.
П’яний водій вчинив ДТП із трагічними наслідками П’яний водій вчинив ДТП із трагічними наслідками
Правоохоронці встановили, що водій був у стані алкосп’яніння. Внаслідок ДТП загинув пасажир легковика
Loading...
Load next