У Львові зріжуть майже пів сотні дерев для реконструкції вулиці Мазепи

Фото: pexels
На вулиці Гетьмана Мазепи у Львові під час реконструкції частину дерев планують зберегти, інші — пересадити, а також висадити нові. Водночас деякі насадження доведеться видалити через їх аварійний або пошкоджений стан.
Про це повідомили у пресслужбі Львівська міська рада.
Після додаткового обстеження фахівці визначили, що на ділянці робіт збережуть 208 дерев, ще 41 — пересадять в інші локації.
Разом з тим, 48 дерев планують зрізати. У Львівавтодор пояснюють, що йдеться переважно про аварійні або пошкоджені насадження. Натомість після завершення реконструкції на вулиці Мазепи обіцяють висадити 108 нових дерев.
Кількість нових насаджень уточнили після додаткового обстеження та коригування проєкту. Роботи з видалення дерев на цій ділянці розпочалися 11 червня.
До слова, у Львівській ОВА пропонують додатковий критерій для бронювання працівників підприємств.
Каріна Савка - pravdatutnews.com





