У реабілітаційному центрі «Незламні» відкрили майстерню протезування

У реабілітаційному центрі «Незламні» відкрили майстерню протезування

У реабілітаційному центрі «Незламні» відкрили майстерню протезування, яка розрахована одразу на 10 робочих місць. До команди протезистів уже приєдналися пацієнти, які втратили кінцівки у війні

Тут є 14 хватів, 8 хватів програмуються та змінюються за натисканням кнопки.

Наш захисник Микита показує свою нову руку, яку тільки но тиждень назад йому повністю встановили. Кінцівку він втратив на війні ще у травні 2022. Каже, до нової біонічної вже пристосувався. Мало того, вже навіть долучився до покращення цього сучасного протезу.

Ніколи ще до цього не комбінували біоніку з тягою. Тобто багато хто робив на кнопці лікоть, котрий щоб підняти потрібно було задіяти здорову руку. Це незручно тому що протез повинен тобі в житті скрашувати, а не заважати, - каже Микита Бабуркін, захисник.

А от захисник Ілля на свій протез ще чекає.

Вже хочеться, вже дуже хочеться, тому що я вже третій місяць лікуюся, виникали ускладнення і ти вже кожен день як фантазуєш як ти отримаєш свій протез, як встанеш на свої дві ноги, - розповідає Ілля, захисник.

Він танкіст. Три місяці тому втратив ногу, коли наїхав на міну. Та каже, що тут у реабілітаційному центрі «Незламні» куди він потрапив настільки добре лікують та допомагають, що він і сам вирішив залишитись в цій команді і теж допомагати.

Мені запропонували залишитись тут, тобто чимось допомагати військовим, постраждалим від війни і в принципі я не довго думаючи прийняв якби запрошення їхнє, - каже захисник.

Йому запропонували роботу у команді протезистів. Адже у центрі «Незламні» відкрили нову майстерню протезування, яка розрахована одразу на 10 робочих місць.

Зараз є набагато більше місця. Це по-перше зручніше. По-друге набагато ми зможемо залучити більше працівників і це дасть нам змогу все таки робити більше і обслуговувати більше  наших клієнтів, пацієнтів, - додає Назар Багнюк, керівник лабораторії протезування.

Наразі за місяць вдається виготовити та встановити близько 20 протезів. З відкриттям нової майстерні планують в рази збільшити цю можливість.

Вона ще не почала працювати, а вже наші пацієнти самі модернізують ці протези ті що видумують і придумують інженера компанії отобок і інших компаній. Тому вона має бути не тільки установа для виготовлення протезів, а ще науково-дослідна яка має щось покращувати і полегшувати життя цих пацієнтів які не мають кінцівок, - каже Олег Самчук, генеральний директор першого медоб’єднання Львова.

Нова майстерня як і попередня «мобільна лабораторія» оснащена обладнанням одного з найкращих у світі німецьких виробників. А в планах, вже є створення великого протезного заводу, для того щоб забезпечити всі потреби для кожного українця та українки які втратили кінцівки.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
За попередню добу на Львівщині провели 783 ПЛР-тестування на коронавірус
Covid-19 у Львівському регіоні.Додамо, що з 783 аналізів 132 – позитивні (16,86% від загальної кількості проведених тестів). Серед львів'ян кількість нових хворих становить 64 особи.
Бізнес-подія року у Львові: на "Арені Львів" відбувся масштабний Big Business Day (відео) Бізнес-подія року у Львові: на "Арені Львів" відбувся масштабний Big Business Day (відео)
Захід об’єднав найуспішніших фахівців у сфері продажу та підприємницької діяльності, щоб вони поділилися своїми секретами успіху.
Loading...
Load next