У Львові з'являться ще 230 паркувальних місць: перелік локацій

У Львові з'являться ще 230 паркувальних місць: перелік локацій

У Львові планують облаштувати ще 230 паркувальних місць у 13 локаціях. Відповідний конкурс з визначення оператора платного паркування оголосила Львівська міська рада. Одна з локацій – у Шевченківському районі, решта – у Личаківському та Галицькому районах міста, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву з пропозиціями щодо облаштування майданчика для платного паркування, а також такі документи:

  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;
  • засвідчені заявником копії статуту (для юридичних осіб); документа, що посвідчує особу претендента (для фізичних осіб);
  • довідка з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету;
  •  документ на право представлення інтересів претендента, якщо документи подає уповноважена особа.

Документи слід подати до 11 квітня 2023 включно на ім’я голови конкурсного комітету, директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1.

З повним переліком нових паркомісць у Львові можна ознайомитись ТУТ.

Нагадаємо, Норвегія планує подарувати Україні 12 дизель-поїздів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Інспектори з паркування провели рейд Сихівським районом Інспектори з паркування провели рейд Сихівським районом
Інспектори з паркування провели рейд на Сихові у відповідь на численні скарги мешканців з приводу недобросовісних водіїв
Запаркуйся влітку: зручне та ефективне паркування від компанії «Lev Development» Запаркуйся влітку: зручне та ефективне паркування від компанії «Lev Development»
Лише до 31-го липня унікальна можливість придбати будь-яке паркомісце у ЖК «OBRIY 3» на Малоголосківській з розтермінуванням до 2-х років та першим внеском лише 10%.
Loading...
Load next