ДТП у Львові: водій на «Hyundai Santa Fe» збив 80-річного дідуся

ДТП у Львові: водій на «Hyundai Santa Fe» збив 80-річного дідуся

Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 квітня, близько 21.10, на проспекті В’ячеслава Чорновола у Львові.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Hyundai Santa Fe», 52-річний львів’янин, здійснив наїзд на пішохода, 80-річного місцевого мешканця.

Внаслідок ДТП літній чоловік отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.

За фактом слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

Нагадаємо, ЗСУ відбили понад пів сотні атак рашистів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Теги: 
Читайте також
Масштабна аварія у Сокільниках: відкрили кримінальне провадження (відео) Масштабна аварія у Сокільниках: відкрили кримінальне провадження (відео)
Водій «Volkswagen» не впорався з керуванням та зіткнувся з рейсовим автобусом, внаслідок чого той виїхав на зустрічну смугу та зачепив ще 3 автомобілі.
У водія який спричинив ДТП у Львові, виявили у 13 разів перевищену норму алкоголю в крові У водія який спричинив ДТП у Львові, виявили у 13 разів перевищену норму алкоголю в крові
В п'ятницю ввечері на вулиці Вінниці, що у Шевченківському районі міста, п'яний водій спричинив ДТП. Зокрема поліцейські під час спілкування із водієм авто виявили у нього ознаки сильного алкогольного сп'яніння.
У Львові на вул. Зеленій автомобіль зіткнувся з електросамокатом У Львові на вул. Зеленій автомобіль зіткнувся з електросамокатом
На вул. Зеленій автомобіль зіткнувся з електросамокатом. Внаслідок цієї події власника двоколісного госпіталізували
Loading...
Load next