У Сокільниках 29-річний мешканець Івано-Франківської області розбив вікно дверцят і викрав легковик

29-річний мешканець Івано-Франківської області у Сокільниках розбив вікно дверцят і викрав легковик. Через 15 хв у Лисовичах збив правоохоронця
Викрав авто і наїхав на поліціянта: у Сокільниках 29-річний мешканець Івано-Франківської області розбив вікно дверцят і викрав легковик.
Правоохоронці оголосили план «Перехоплення», а вже через 15 хвилин у селі Лисовичі зловмисник наїхав на поліцейського Управління поліції охорони, який разом з іншими полісменами блокував рух викраденої автівки. Правоохоронця ушпиталили.
Продовживши переслідування, поліцейські реагування патрульної поліції Стрийського району таки затримали утікача.
На нього слідчі відкрили 2 кримінальні провадження: Незаконне заволодіння транспортним засобом і насильство щодо працівника правоохоронного органу.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Правоохоронці знайшли справжнього винуватця смертельної ДТП. Вину за цей злочин взяв на себе 51-річний чоловік, але все виявилося не так просто

Водій під дією наркотиків на швидкості в'їхав у дерево, внаслідок чого його 32-річна дружина від отриманих травм померла на місці події. Смертельна аварія трапилась у селі Лагодів, що у Перемишлянському районі Львівської області.
Рекомендовані

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів
Loading...
Load next 