Небезпека в парках: у Львівській МТГ розпочали акарацидну обробку зелених зон від кліщів

Небезпека в парках: у Львівській МТГ розпочали акарацидну обробку зелених зон від кліщів
У Львівській МТГ розпочали акарацидну обробку зелених зон від кліщів

Відвідувати парки – небезпечно: міські зелені зони огородили сигнальними стрічками, на стежки вийшли дезінсектори.

Кінець травня-початок червня – час першої хвилі активності кліщів, тому, щоб не допустити їхнього виплоду та мінімізувати ризик укусів, у Львові розпочали акарацидну обробку зелених зон.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На Львівщині дозволили прогулятися лісом (відео) На Львівщині дозволили прогулятися лісом (відео)
На Львівщині дозволили відвідувати ліси, однак лише пішки. В'їзд на територію лісових масивів будь-яким транспортом заборонений. Не можна й розпалювати вогнища.
"За 30 років не садили скільки дерев, як цієї осені", - Сладкова про озелення у Львові (відео) "За 30 років не садили скільки дерев, як цієї осені", - Сладкова про озелення у Львові (відео)
Кожного року Львів втрачає близько 1600 дерев через їх непридатний стан. У місті багато дерев, яких висаджували ще на початку минулого століття. Проте, восени планують посадити певну кількість дерев, яка повністю покриває все, що було втрачено за весь рік. Начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова також розповіла про реконструкцію парків у Львові та згадала про унікальні фруктові сади.
У Львові судитимуть злодія, який брав кредити на інших людей У Львові судитимуть злодія, який брав кредити на інших людей
Разом зі спільниками, 33-річний мешканець Львова підробляв документи аби незаконно оформляти кредити у десятьох банках. За свої дії він може сісти у в'язницю на 12 років.
Loading...
Load next