На Львівщині запрацював мобільний центр крові

На Львівщині запрацював мобільний центр крові
У Львові презентували найбільший кровоавтобус в Україні, який зможе курсувати по містах та збирати кров для поранених військових та хворих діток з онкологією

На Львівщині запрацював мобільний центр крові. Це перший автобус такого типу, який зможе подорожувати містами та збирати кров для тих, хто її потребує. Радо погодилась зробити добру справу і пані Оксана. Каже, стати донором хотіла вже давно і не опустила таку можливість.

Мені сказали, що якщо ще не пройшло рік часу після тату, то тоді не можна. Я ще пів року чекала і ото тільки зараз нарешті прийшла здавати кров. Ч хочу врятувати життя. В мене перша група мінус і я думаю що вона потрібна, - зазначає донорка крові Оксана Яцків.

Вкотре допомогти прийшов і Дмитро. Таких як він називають ще золотими донорами. Адже окрім звичайної крові він ділиться тромбоцитами, які є дуже важливими у лікуванні діток з онкологією.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 40
 
Читайте також
Донорство крові: львів’ян закликають долучитися до здачі тромбоцитів (відео) Донорство крові: львів’ян закликають долучитися до здачі тромбоцитів (відео)
Якщо червону кров можна здавати незалежно від статі, то тромбоцити забирають лише у чоловіків. Тромбоцити не можуть довго зберігатися, а тому донори, які можуть ними поділитися, повинні бути завжди напоготові.
У Львові потрібна донорська кров: Центр служби крові запрошує стати донорами (відео) У Львові потрібна донорська кров: Центр служби крові запрошує стати донорами (відео)
Для поповнення банку крові необхідні усі групи.
У Львові потрібна донорська кров: коли, де і як стати донором (відео) У Львові потрібна донорська кров: коли, де і як стати донором (відео)
Пацієнти Першого медоб’єднання Львова потребують донорської допомоги. Охочих поділитись життєдайною чекають за адресою Миколайчука, 9.
Loading...
Load next