Один крок до трагедії: як вберегтися від чадного газу?

Один крок до трагедії: як вберегтися від чадного газу?

Їй було лише 29, а чоловікові 32. Вони загинули разом з батьками та бабусею у своєму власному будинку. Ця трагедія на початку тижня шокувала без перебільшення усю Львівщину. Комунальники переконують: усе через нехтування елементарних правил безпеки. Опалювальний сезон лиш починається, а в головному місті області також вже є перші жертви чадного газу.

Врятувати своє життя, насправді, дуже просто, варто лиш чітко дотримуватися декількох важливих правил безпеки. І перше – це слідкувати за димарями. Перевіряти їх повинні двічі на рік, і не просто фахівці, а ліцензовані спеціалісти-сажотруси. Саме вони мають право подати свої висновки  газовим компаніям.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Отруєння чадним газом: у Львові за рік померло 5 людей (відео) Отруєння чадним газом: у Львові за рік померло 5 людей (відео)
Випадковість чи неуважність та безтурботність людей? Щороку лише у Львові кількість випадків отруєнь чадним газом вимірюється десятками. І хоча техніка та методи щораз осучаснюють, а фахівці невпинно застерігають про небезпеку, статистика постраждалих залишає бажати кращого.
З 14 листопада у Львові стартує опалювальний сезон для мешканців: чи готове місто? (відео) З 14 листопада у Львові стартує опалювальний сезон для мешканців: чи готове місто? (відео)
Зараз офіційно опалювальний сезон розпочався тільки для шкіл, садочків, лікарень та закладів культури. А вже з понеділка почнуть обігрівати й житлові будинки.
13-річний хлопчик зі Львова отруївся чадним газом 13-річний хлопчик зі Львова отруївся чадним газом
Хлопчик перебуває у середньому ступені важкості.
Loading...
Load next