Журналісти можуть подати свої роботи на конкурс імені Героя України Тараса Матвіїва

Журналісти можуть подати свої роботи на конкурс імені Героя України Тараса Матвіїва
На Львівщині стартував конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва. Приймають матеріали на військову тематику

На Львівщині стартував конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва.

Прийом конкурсних заявок триватиме 30 днів.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Найкращі роботи про наших захисників: хто переміг на конкурсі журналістських робіт? Найкращі роботи про наших захисників: хто переміг на конкурсі журналістських робіт?
У Львові оголосили результати конкурсу журналістських робіт ім. Героя України Тараса Матвіїва та відзначили авторів найкращих матеріалів про вчинки наших захисників і захисниць
Крематорій у Львові: у місті оголосили конкурс на кращий проєкт об'єкту (відео) Крематорій у Львові: у місті оголосили конкурс на кращий проєкт об'єкту (відео)
Зареєструватися на конкурс архітектори можуть до 1 серпня, а переможця визначать уже у вересні. Призовий фонд конкурсу складає 360 000 гривень.
У Львові обрали "Міс 2021": за звання найкрасивішої дівчини змагалися 12 конкурсанток (відео) У Львові обрали "Міс 2021": за звання найкрасивішої дівчини змагалися 12 конкурсанток (відео)
Головна корона міста знайшла свою власницю. У культурній столиці відбувся грандіозний фінал конкурсу краси "Міс Львів 2021".
Loading...
Load next