«Жива історія» - урок, на якому знання можна, буквально, взяти до рук

«Жива історія» - урок, на якому знання можна, буквально, взяти до рук
Колоритний лектор та унікальні експонати: День знань не завжди буває нудним

Залізти в бункер у касці 40-х років, випробувати сидіння броньовика та покерувати пушкою танку часів ІІ світової війни. І все це ще й під супровід  дуже колоритного лектора, який не просто знає історію, а буквально сам її викопує з-під землі. У Конопниці учням одразу двох шкіл, замість класичного першого уроку, провели реально незабутню виховну годину.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Уроки безпеки для школярів Львівщини: дітей вчать правил поведінки під час надзвичайних ситуацій (відео) Уроки безпеки для школярів Львівщини: дітей вчать правил поведінки під час надзвичайних ситуацій (відео)
Уроки безпеки для школярів. Львівські вогнеборці спільно із поліціянтами навчають дітлахів правил поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Такі пізнавальні уроки відбудуться у всіх районах області.
Офлайн навчання: у Львові учні повернулись за шкільні парти (відео) Офлайн навчання: у Львові учні повернулись за шкільні парти (відео)
Після тривалої перерви з 5-го травня усі львівські школярі навчаються на очній формі, хоч із дотриманням певних правил та обмежень.
Навчальний рік у школі: у Львові дітлахи та їх батьки готуються до 1 вересня (відео) Навчальний рік у школі: у Львові дітлахи та їх батьки готуються до 1 вересня (відео)
До початку нового навчального року залишилось менше місяця. Батьки квапляться придбати для своїх дітлахів усе необхідне.
Loading...
Load next