Норвезька рада у справах біженців надасть комплекти для відновлення житла на деокупованих територіях

Норвезька рада у справах біженців надасть комплекти для відновлення житла на деокупованих територіях

Норвезька ради у справах біженців (NRC) надасть ремонтні комплекти для відновлення житла на деокупованих територіях, генератори, обладнання для обігріву, зарядні станції, павербанки та комп’ютерну техніку.

Про це повідомили на зустрічі віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук із делегацію організації, яку очолив генеральний секретар NRC Ян Еґеланн.

Як відомо, наразі в Україні деокуповано 963 населені пункти. Норвезька сторона пообіцяла надати туди ремонтні комплекти для відновлення житла, генератори, обладнання для обігріву, зарядні станції, павербанки та комп’ютерну техніку для навчання дітей онлайн. А також облаштувати пункти обігріву й забезпечити ці території терміналами супутникового інтернету Starlink, - йдеться у заяві.

Крім того, людям зі звільнених населених пунктів та евакуйованим планується виплата разової грошової допомоги.

Також наголошували про необхідність створення належних умов у місцях тимчасового проживання ВПО по всій Україні для успішного проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 років. Для підтримки ВПО у зимовий період планується облаштувати місця тимчасового проживання і провести необхідні ремонтні роботи. Крім того, внутрішні переселенці отримають теплі ковдри, генератори, обладнання для обігріву, зарядні станції тощо. Також обговорювали участь NRC у реалізації програми «Прихисток».

Як заявив Еґеланн, "Норвезька рада у справах біженців й надалі докладатиме зусиль з гуманітарної підтримки українців, постраждалих від війни".

Нагадаємо, Українським студентам в Австрії продовжили стипендії та звільнення від плати за навчання

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next