ДБР розслідує спробу фальсифікації справи про ДТП з кортежем Ярославського

Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження за фактом притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності — ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу України.
ДБР розслідує спробу фальсифікації справи про ДТП з кортежем Ярославського

Усі без виключення розслідування мають здійснюватися об’єктивно і неупереджено, не зважаючи ні на прізвища, ні на гроші, ні на попередні здобутки чи посади. Бюро завжди діяло, керуючись принципами верховенства права і не "призначало" винних, навіть через суспільний тиск, — цитує пресслужба керівника ДБР Олексія Сухачова.

Про це 11 лютого повідомила пресслужба ДБР. 

Можу запевнити — всі провадження будуть ретельно розслідувані і справжні винуватці будуть притягнуті до відповідальності, — додав він.

За даними слідства, підозрюваний, який зізнався у ДТП, в момент аварії перебував в іншому місці.

Нагадаємо, що  ДТП з кортежем Ярославського: поліція провела обшуки в готелі та будинку бізнесмена (фото).

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

Читайте також
Смертельна ДТП з неповнолітнім у Харкові: з'явилося кілька нових свідків Смертельна ДТП з неповнолітнім у Харкові: з'явилося кілька нових свідків
Виявили 5 очевидців події, які ще не давали свідчення. Адвокатам вдалося це зробити завдяки дослідженню матеріалів ЗМІ.
ДТП з кортежем: щодо поліцейських та прокурорів Харківщини проведуть розслідування — Венедіктова ДТП з кортежем: щодо поліцейських та прокурорів Харківщини проведуть розслідування — Венедіктова
Жертву ДТП за участю кортежа Ярославського переїхали двічі — про це УП повідомили джерела в правоохоронних органах. Крім цього співрозмовник стверджує, що бізнесмен був на місці події.
Водій, який збив двох дітей на переході в Харкові не вносив застави та перебуває в ізоляторі Водій, який збив двох дітей на переході в Харкові не вносив застави та перебуває в ізоляторі
Речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко заявив, що прокуратура вимагатиме в апеляції збільшення застави для підозрюваного у ДТП на проспекті Науки в Харкові.
Loading...
Load next