Представництво ЄС відновлює свою роботу у Києві, — Боррель

Воно нарешті запрацює через шість тижнів після початку війни.
Представництво ЄС відновлює свою роботу у Києві, — Боррель

Через шість тижнів після початку війни в Україні знову відкривається представництво Європейського Союзу в Києві. 

Про це заявив верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель під час подорожі поїздом делегації від президента ЄС Урсули фон дер Ляєн до Києва. Його цитує видання Spiegel.

Разом із делегацією прибуде також посол Матті Маасікос. Він відновить роботу в українській столиці з невеликою командою. 

Нагадаємо, Представництво ЄС було повністю евакуйовано через день після початку війни, і відтоді основна команда працювала з Жешува на півдні Польщі.

Раніше повідомлялося, що головні дипломати Європейського Союзу Урсула фон дер Ляєн та Жозеп Боррель цього тижня зустрінуться з президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський заявив про російське обладнання в Білорусі для атак дронами на Україну Зеленський заявив про російське обладнання в Білорусі для атак дронами на Україну
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна зафіксувала на території Білорусі обладнання, яке, за його словами, допомагає росії здійснювати дронові атаки по українських регіонах. Також він заявив про зростання поставок пального та компонентів для російської військової промисловості з Білорусі
Зеленський заявив про кризу в окупованому Криму, загрозу з боку Білорусі та нові рішення щодо безпеки Зеленський заявив про кризу в окупованому Криму, загрозу з боку Білорусі та нові рішення щодо безпеки
Президент Володимир Зеленський повідомив про дані української розвідки щодо погіршення ситуації в окупованому Криму та росії, попередив про військову активність Білорусі біля українського кордону, а також розповів про відновлення пошкодженого Успенського собору Києво-Печерської лаври й нові завдання для СБУ
Loading...
Load next