Україна вже повернула тіла 522 загиблих військових, які були зниклими безвісти

Україна вже повернула тіла 522 загиблих військових, які були зниклими безвісти
Зараз перемовини про повернення загиблих проходять виключно через посередника — Міжнародний Червоний Хрест.

Україні вдалось повернути тіла 522 загиблих захисників, які були у списках зниклих безвісти.

Про це розповів уповноважений з питань осіб, які зникли безвісти за особливих обставин Олег Котенко.

522 тіла нам уже вдалося забрати. Ми забираємо їх із різних напрямків, не тільки з Донецького, а й Харківського, Луганського, - повідомив він.

Крім того, за словами Котенка, Україна зробить усе можливе для того, щоб забрати тіла всіх своїх полеглих захисників.

Він також зазначив, що зараз перемовини про повернення загиблих проходять виключно через посередника — Міжнародний Червоний Хрест.

Нагадаємо, нещодавно Україна повернула тіла ще 17 полеглих захисників.

Вас також може зацікавити стаття: Ангели-охоронці України: історії полеглих захисників, які боролися за нашу перемогу
 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
МЗС відпрацьовує два плани щодо евакуації українців з Афганістану МЗС відпрацьовує два плани щодо евакуації українців з Афганістану
Міністерство закордонних справ України відпрацьовує два плани як безпечно евакуювати людей з Афганістану. Охочих вже понад 150 людей.
Loading...
Load next