Траса "Сватове-Кремінна" практично під контролем ЗСУ – Гайдай

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що траса "Сватове-Кремінна" практично під контролем ЗСУ, але закликав дочекатися інформації від Генштабу. Повідомив Гайдай у Facebook.
Поки що ми не будемо називати населенні пункти конкретно. Краще хай це зробить Генштаб, але можна сказати, що траса "Сватове-Кремінна" практично під контролем ЗСУ.
Незважаючи на погану погоду, суцільні зливи кілька днів підряд, все одно, просування є, невелике, але є.
Гайдай закликав людей зберігати інформаційну тишу і чекати на повідомлення від Генштабу.
Він сподівається, що наступного тижня військові дозволять поділитися деякими фото і відеоматеріалами із деокупованих районів Луганщини.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Сьогодні окупанти захопили Кремінну, евакуація звідти уже неможлива.
Рекомендовані

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».

Сервіс дозволить розлучатися дистанційно тим подружжям, які не мають спільних неповнолітніх дітей.
Loading...
Load next 
