САП рештував мера Одеси Геннадія Труханова із правом на заставу

САП рештував мера Одеси Геннадія Труханова із правом на заставу

Вищий антикорупційний суд дозволив арештувати мера Одеси Геннадія Труханова із правом на внесення застави у 13 мільйонів гривень.

Про це 4 травня повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Рішення суд ухвалив у справі щодо заводу «Краян». Слідство вважає, що у 2016 році Одеська міськрада придбала будівлю збанкрутілого заводу «Краян» за завищеною ціною, а різницю намагалися вивести через фіктивне підприємство. НАБУ вважає Труханова організатором корупційної схеми з привласнення понад 90 млн грн.

Нагадаємо, Байден захоплений хоробрістю ЗСУ та народу України

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Венедіктова підписала підозру меру Одеси Геннадію Труханову Венедіктова підписала підозру меру Одеси Геннадію Труханову
Експерти встановили, що підозрювані завдали збитки міському бюджету в розмірі понад 533 мільйонів гривень. Підозрювані були причетні до заволодіння земельними ділянками в місті Одеса, яке фігуранти справи "називали орендою".
Посли G7 чекають від Зеленського на «конкурентне обрання» нового голови НАБУ та швидкий відбір очільника САП Посли G7 чекають від Зеленського на «конкурентне обрання» нового голови НАБУ та швидкий відбір очільника САП
Співбесіди кандидатів на посаду керівника САП відбудуться 21 грудня 2021 року, після чого конкурсна комісія визначиться з переможцем.
Loading...
Load next