Код нації: у Львові святкують Всесвітній день вишиванки

Код нації: у Львові святкують Всесвітній день вишиванки
Щороку у третій четвер травня святкують Всесвітній день вишиванки. Для кожного регіону України притаманний свій візерунок на сорочці, поєднання кольорів та матеріалів

Щороку у третій  четвер травня святкують Всесвітній день вишиванки. Для кожного регіону України притаманний свій візерунок на сорочці, поєднання кольорів та матеріалів.

На честь свята перед будівлею Львівської обласної військової адміністрації влаштували міні-коцерт, а на сцені розігрували подарунки для знавців історії вишитої сорочки та грали пісні, що теж стали частиною нашої культурної спадщини. Вишиванка це не лише один з головних символів єдності нашого народу, а ще й гарний, святковий одяг, що вирізняє українців серед інших народів світу.

Зазначимо, що день вишиванки вже відзначають у 60 країнах світу.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ШОК! Сімʼя 25 років жила під бойовою гранатою ШОК! Сімʼя 25 років жила під бойовою гранатою
Сім’я під час ремонту знайшла вибухівку на даху свого будинку.
Вистава "Осінь на Плутоні": на основі розповідей мешканців геріатричного пансіонату (відео) Вистава "Осінь на Плутоні": на основі розповідей мешканців геріатричного пансіонату (відео)
Документальний перформанс заснований на розповідях п’ятьох підопічних львівського геріатричного пансіонату
Loading...
Load next