У Львові провели чотири операції з трансплантації нирок і серця

У Львові провели чотири операції з трансплантації нирок і серця
Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко.За його словами, три з них були проведені за результатами посмертного донорства.На цей момент, в усіх пацієнтів стабіль

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко.

За його словами, три з них були проведені за результатами посмертного донорства.

На цей момент, в усіх пацієнтів стабільний стан. Ті особи, яким було трансплантовано нирки, перебувають у Львові, пацієнт, якому трансплантували серце - в Інституті серця.

Іващенко додав, що логістику лікарів забезпечувало Міністерство внутрішніх справ. Зокрема, транспортування фахівців для проведення операції було здійснено з залученням авіаційної техніки МВС.

Нагадаємо, що львів'ян закликали зробити тест на гепатит та ВІЛ. В Україні почався Європейський тиждень тестування. 

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Карантин в Україні продовжили до 30 червня Карантин в Україні продовжили до 30 червня
Прем'єр-міністр, Денис Шмигаль, повідомив, що карантин в Україні продовжать до кінця червня. Зокрема він також закликав українців на Великдень залишатись вдома.
Підтверджено. Штам "Омікрон" поширюється швидше і заражає вакцинованих, - ВООЗ Підтверджено. Штам "Омікрон" поширюється швидше і заражає вакцинованих, - ВООЗ
У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили про наявні підтвердження того, що штам "Омікрон" розповсюджується швидше за його інші варіанти.
Loading...
Load next