Аграрії Львівщини отримали фінансову підтримку

Аграрії Львівщини отримали фінансову підтримку
Про це повідомили сьогодні, 10 листопада у пресслужбі ЛОДА.Фермери представили бізнес-плани своїх господарств в галузі тваринництва й отримали право на фінансову підтримку у вигляді пільгових кредит

Про це повідомили сьогодні, 10 листопада у пресслужбі ЛОДА.

Фермери представили бізнес-плани своїх господарств в галузі тваринництва й отримали право на фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на 650,0 тис. грн.

Також профінансували два сільськогосподарські обслугові кооперативи у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного обладнання -150,0 тис. грн.

"Суб’єктам господарювання агропромислового комплексу погоджено компенсацію відсотків за кредитами та договорами лізингу. 16 фермерів отримають відшкодування у розмірі 820,0 тис. грн, що дозволить здешевити 10,7 млн грн кредитних коштів залучених аграріями у банківських установах, кредитних спілках та лізингових компаніях для придбання сільськогосподарської техніки, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів, кормів тощо", - зазначається у повідомленні.

На реалізацію інвестиційних проєктів 4 сімейним фермерським господарствам виділили 197,6 тис. грн.

"Конкурсною комісією вже надано право на фінансову підтримку 62 суб’єктам господарювання агропромислового виробництва на загальну суму 9,1 млн грн", - зазначила на засіданні директор департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Нагадаємо, що у Дрогобичі реконструюють найстарішу дерев’яну дзвіницю. Будівлю перебувала в аварійному стані, адже була збудована ще у 1661 році. 

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Продуктові картки в Україні: повернення в СРСР чи крок у майбутнє (відео) Продуктові картки в Україні: повернення в СРСР чи крок у майбутнє (відео)
Уряд може ввести фінансову підтримку найбідніших категорій населення за аналогією із "єПідтримкою", але чи справді такий крок є потрібним і виправданим — розповідаємо у статті.
Долар знову дорожчає: курс оновив максимуми в Україні Долар знову дорожчає: курс оновив максимуми в Україні
Долар продовжує дорожчати: на 7 січня 2025 року курс до гривні зріс до 42,23 грн, що є новим рекордом
Loading...
Load next