Ситуація на фронті не патова, переговорів і поступок не буде ‒ Зеленський

Ситуація на фронті не патова, переговорів і поступок не буде ‒ Зеленський

Президент Володимир Зеленський не вважає ситуацію на фронті патовою і заявляє, що Україна не буде вести переговори з росією.

Про це повідомив Зеленський на пресконференції з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Коментуючи статтю в журналі "The Economist" головкома ЗСУ Валерія Залужного про те, що ситуація на фронті зайшла в глухий кут, Зеленський заявив, що ситуація не є патовою.

Це не патова ситуація. Росія контролює небо. Ми бережемо наших військових. Просто кидати, як росія кидає як м'ясо своїх людей, ніхто не хоче... Як побороти це? F-16, треба чекати, коли хлопці навчаться, коли вони повернуться. Коли на фронті є ППО, військові йдуть уперед, використовують техніку, ‒ зазначив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський не вважає ситуацію на фронті патовою і заявляє, що Україна не буде вести переговори з росією.

Нагадаємо, Україна відновлює повноцінну торгівлю електроенергією з Румунією

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Спецпосланець США повідомив про «величезний прогрес» у мирних переговорах України та Росії Спецпосланець США повідомив про «величезний прогрес» у мирних переговорах України та Росії
Після тристоронніх переговорів у Женеві сторони домовилися продовжити роботу над угодою
Зеленський: коли і як вирішуватимуть територіальне питання після припинення вогню Зеленський: коли і як вирішуватимуть територіальне питання після припинення вогню
Президент України Володимир Зеленський наголосив, що питання територій не може бути умовою для запровадження режиму тиші
Loading...
Load next