На Дніпропетровщині викрито 17 учасників наркобізнесу

На Дніпропетровщині викрито 17 учасників наркобізнесу

У Дніпропетровській області викрили 17 учасників злочинної організації, яка збувала наркотики та психотропні речовини на території області.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Учасникам повідомлено про підозру у створенні, керівництві та участі у злочинній організації, а також в незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні, пересиланні чи збуті наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 1, 2 ст. 255, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, наркобізнес організував мешканець Дніпропетровщини та його спільник, залучивши до нього ще 15 осіб. 

Учасники організації регулярно купляли та зберігали психотропні речовини і наркотичні засоби, розфасовували їх в орендованих квартирах та продавали на території Нікопольського та Покровського районів Дніпропетровщини.

За підсумками спецоперації проведено понад 80 одночасних обшуків, в результаті яких вилучено грошові кошти, мобільні телефони, наркотичні засоби, психотропні речовини, зброю та боєприпаси.

Всім учасникам злочинної організації обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, Матір, яка втопила двох дітей у кар’єрі на Рівненщині, відправлять у психіатричний заклад

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Cпалила український прапор: дівчина з Дніпропетровщини перепрошує за вчинене (відео) Cпалила український прапор: дівчина з Дніпропетровщини перепрошує за вчинене (відео)
Дівчина вибачилася за скоєне та пообіцяла більше так не робити. За скоєне їй загрожує штраф, арешт на строк до шести місяців або позбавлення волі на строк до трьох років.
Пропагує насильство та наркотики: в СБУ пояснили чому Моргенштерн потрапив у "чорний список" Пропагує насильство та наркотики: в СБУ пояснили чому Моргенштерн потрапив у "чорний список"
Російський реп-виконавець Моргенштерн потрапив до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України, через пропаганду насилля і наркотиків.
Loading...
Load next