У Винниківському госпіталі відновлюють функцію руки 41-річному військовому

У Винниківському госпіталі відновлюють функцію руки 41-річному військовому
У Винниківському госпіталі відновлюють функцію руки 41-річному військовому, який отримав складне поранення відбиваючи атаки ворога під Авдіївкою

41-річний Микола – наш захисник. Відбиваючи атаки ворога під Авдіївкою він отримав складне поранення руки.

Спершу його лікували в Рівному. Там йому намагались побороти інфекцію, яка руйнувала пошкоджену руку, проте, не вдалося. Відтак, щоб зберегти йому кінцівку Миколу госпіталізували до Винниківського госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Дно пробито! Паства забороненої церкви вчинила скандал на похороні Дно пробито! Паства забороненої церкви вчинила скандал на похороні
Віряни московського патріархату на чолі із своїм попом біснувалися на похороні бійця
Виявляється, львівські кавуни вирощує військовий Виявляється, львівські кавуни вирощує військовий
Боєць разом з братом вирішили вирощувати баштанні у Жовкві через війну, і кажє, що ця справа лікує
У Львові провели операцію 1-річній дитині з пухлиною (відео) У Львові провели операцію 1-річній дитині з пухлиною (відео)
Лікарі діагностували в 1-річної дитинки нейробластому у грудному відділі хребта. Через особливість розташування Еліна з часом взагалі б втратила можливість дихати.
Loading...
Load next