Садовий: Львів відмовляється від купівлі 100 автобусів МАЗ (Відео)

Місто планує оголосити новий тендер на постачання автобусів.
Про це 6 квітня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Фейсбуці.
Перемагає білоруська компанія. Такий висновок експертів ЄІБ. Вони дали найкращу ціну. Чи ми будемо акцептувати цей тендер? Ні. Ми будемо оголошувати новий, маючи надію, що в новому тендері все-таки переможе українська компанія», – сказав він.
Також Андрій Садовий звернувся до Кабінету Міністрів з проханням ввести так звані захисні тарифи або мито на закупівлю громадського транспорту за кордоном, аби захистити українських виробників.
Нагадаємо, що у Львові автобусні маршрути курсуватимуть частіше - № 20, 37, 47А.
Читайте також

Від сьогодні, 27 травня проїзд у громадському транспорті - автобусах, трамваях і тролейбусах у Львові коштуватиме 10 гривень.

Три трамваї тимчасово змінили маршрут

Монетизація замість безкоштовного проїзду. В Кабміні вкотре заговорили про скасування пільг на проїзд у громадському транспорті. Натомість планують виплачувати кошти цій категорії людей щомісячно.
Рекомендовані

Влада Монако заявляє про «зловмисний акт», а серед потерпілих припускають українського олігарха-втікача та його родину.

Середня температура очікується на 2-3 градуси вищою за норму.

У 2026 році на ринку залишаються кілька бюджетних смартфонів, які все ще варто купувати: від iPhone 17e з чіпом A19 до доступного Motorola Moto G.
Loading...
Load next