На Сумщині внаслідок атаки дронів поранені двоє цивільних

Російські війська атакували дронами цивільну інфраструктуру на Сумщині, двоє чоловіків зазнали поранень.
Про це повідомляє Сумська обласна прокуратура.
За даними слідства, близько 12:00 19 серпня окупанти атакували цивільну інфраструктуру м. Середина-Буда Шосткинського району, за попередніми даними, FPV-дронами.
Унаслідок атаки двоє цивільних чоловіків, 44 та 47 років, дістали поранення.
Правоохоронці документують наслідки обстрілу.
Проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Нагадаємо, МОУ озвучило кількість заброньованих від мобілізації осіб
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Російські безпілотники атакували приватний сектор

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 12 населених пунктів Харківської області.
Рекомендовані

Як закон визначає порядок вручення повісток, коли можуть оштрафувати, оголосити у розшук або притягнути до кримінальної відповідальності.

Nissan готує до дебюту новий сімейний кросовер NX7 — модель, яка може стати одним із найцікавіших гравців у сегменті доступних плагін-гібридів.

Дієтологи радять у серпні робити ставку на сезонні фрукти й овочі — саме вони містять максимум вітамінів і антиоксидантів, необхідних для серця, шкіри та імунітету.
Loading...
Load next 