У Львові вакцинуватимуть вчителів та водіїв громадського транспорту

З понеділка розпочнеться новий етап імунізації містян. Садовий зазначає, що вакцинація не є примусовою.
З понеділка, 11 квітня, у місті розпочнуть вакцинацію освітян, водіїв та контролерів громадського транспорту, працівників АТП, теплоенерго та інших стратегічних об'єктів.
Про це у Telegram повідомив мер Львова Андрій Садовий.
Таке рішення 9 квітня підтримав міський штаб з питань боротьби з COVID-19.
Як зазначив Садовий, зараз у Львові працює 19 бригад, які проводять вакцинацію.
Наступного тижня додатково залучать ще 5.
Нам дуже важливо, щоб люди, від яких залежить кожен день життя міста, були здоровими і почували себе в безпеці. Думаю, це однозначно пришвидшить вихід міста з посиленого карантину, — написав міський голова.
Мер також додав, що вакцинування не є примусовим.
Нагадаємо, що Кличко вимагає національний локдаун.
Читайте також

"Необхідність організувати виробництво власних вакцин в Україні – це питання нашої безпеки", - вважає міський голова Львова, Андрій Садовий.

Приймати маленьких пацієнтів з діагнозом COVID-19 почала міська дитяча клінічна лікарня на вулиці Орлика.

Лідерка партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко запропонувала невідкладні кроки для подолання пандемії коронавірусу та енергетичного колапсу.
Рекомендовані

312-й день року (313-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 53 дні

310-й день року (311-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 55 днів

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів
Loading...
Load next