Біля Львова чоловіки тягнули через село мертву корову (відео)

Тіло мертвої тварини тягли через усе село на тракторі.
У селі поблизу Львова чоловіки на тракторі тягли селом тіло мертвої корови. Про це вчора ввечері, 13 квітня, повідомив очевидець Роман Федячко у Фейсбуку.
- Варвари у XXI столітті. Шок! І це реально відбувається 28 км від Львова в білий день! Якісь варвари тягнули мертву корову через пів села в сторону водойми щоб викинути її, на щастя мешканці відігнали їх, - обурився чоловік та оприлюднив відео побаченого.
Читайте також

Кожного року Львів втрачає близько 1600 дерев через їх непридатний стан. У місті багато дерев, яких висаджували ще на початку минулого століття. Проте, восени планують посадити певну кількість дерев, яка повністю покриває все, що було втрачено за весь рік. Начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова також розповіла про реконструкцію парків у Львові та згадала про унікальні фруктові сади.

Водій та троє пасажирів (усі місцеві жителі) отримали травми, у тому числі 17-річний юнак і 2-місячний хлопчик. Їх доставили до медзакладів
Рекомендовані

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Група науковців з Intel, Університету штату Айдахо та Університету Іллінойсу представила нову техніку, що дозволяє обійти системи безпеки у великих мовних моделях
Loading...
Load next