Міноборони завершило перший етап створення патронатних служб для підтримки військових

Міноборони завершило перший етап створення патронатних служб для підтримки військових
Міністерство оборони України оголосило про завершення першого етапу створення патронатних служб, які надаватимуть юридичну, медичну та психологічну підтримку військовим і їхнім родинам

Міністерство оборони України завершило перший етап створення служб соціального супроводу військовослужбовців у Збройних силах України.

Про це повідомляє міністр оборони України Рустем Умєров.

Ці підрозділи, відомі як «патронатні служби», працюватимуть для підтримки військових та їхніх сімей, які потребують юридичної, психологічної, медичної та іншої допомоги.

За словами Умєрова, створення «патронатних служб» – це важливий елемент розбудови довіри між суспільством і військом.

Система соціального супроводу була запроваджена з 1 жовтня 2024 року з ініціативи міністра оборони та Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського. Наразі її успішно впроваджено на стратегічному, оперативному та тактичному рівнях у бригадах, полках, флотиліях та окремих батальйонах.

Патронатні служби також функціонуватимуть у військових частинах, шпиталях та територіальних центрах комплектації і соціальної підтримки.

Для роботи в новостворених службах проводиться підготовка фахівців. Перший навчальний курс відбувся у вересні 2024 року, а його програма буде оновлюватися та розширюватися на основі отриманого досвіду.

Завершення першого етапу створення служб соціального супроводу – це важливий крок до посилення соціальної підтримки військових та зміцнення довіри до українського війська, - зазначає Умєров.

Нагадаємо, В Україні створять реєстр постраждалих дітей від російської агресії

Юлія Педюк  - pravdatutnews.com

Читайте також
Міноборони передало Силам оборони 1,3 млн дронів цього року та продовжує постачання Міноборони передало Силам оборони 1,3 млн дронів цього року та продовжує постачання
Активно нарощуються поставки та укладаються контракти на наступні місяці і роки для посилення можливостей армії на полі бою
Loading...
Load next