Прикордонники «Фенікс» знищили чотири російські гармати на сході

Бійці прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» знищили на східному напрямку чотири артилерійські установки ворога – дві гармати-гаубиці Д-20 та дві гаубиці Д-30
Бійці прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» знищили на східному напрямку чотири артилерійські установки ворога – дві гармати-гаубиці Д-20 та дві гаубиці Д-30.
Про це повідомило Оперативно-стратегічне угруповання військ «Хортиця» у Telegram, оприлюднивши відео удару.
За допомогою дронів українські оборонці вивели з ладу ворожі гармати, пропаливши дірки у їхніх стволах.
Після такого гармата вже не може стріляти – їй необхідна заміна ствола, а ця деталь є дуже дефіцитною. Отже, можливості російської артилерії були суттєво зменшені, – зазначили в ОСУВ.
Нагадаємо, Російські війська атакували Кривий Ріг: є жертви та руйнування
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next 

