Трамп знову виступив за повернення Росії до G8

Трамп знову виступив за повернення Росії до G8
Президент США Дональд Трамп під час саміту G7 у Канаді повторив свою позицію щодо повернення Росії до формату G8

Фото: The White House

Президент США Дональд Трамп під час саміту G7 у Канаді повторив свою позицію щодо повернення Росії до формату G8.

Про це йшлося під час вступного слова в понеділок на зустрічі Дональда Трампа з прем’єр-міністром Канади Марком Карні, передає Укрінформ.

Трапм розкритикував рішення виключити РФ із групи провідних країн світу.

G7 колись була G8. Барак Обама і людина на ім'я Трюдо не хотіли, щоби Росія була присутня там, і я би сказав, що це було помилкою, бо, на мою думку, не було би війни, якби Росія була присутня. І зараз не було би війни, якби Трамп був президентом чотири роки тому, – заявив Трамп.

Він також підкреслив, що зараз чимало уваги приділяється Росії, хоча вона формально не бере участі в роботі G7. Це, за словами американського лідера, лише ускладнює процеси ухвалення рішень.

Відповідаючи на питання про те, чи має президент РФ Володимир Путін бути присутнім на нинішньому саміті, Трамп висловився обережно: «Я не кажу, що він повинен бути тут саме зараз, можливо, надто багато часу минуло. Але виключення Росії тоді було великою помилкою».

Нагадаємо, конгрес США обговорює скорочення військової допомоги Україні - The Telegraph

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп вважає виключення РФ з G7 за анексію Криму "дуже дурним" Трамп вважає виключення РФ з G7 за анексію Криму "дуже дурним"
Утім, наразі він не вважає за доцільне повертати Москву до формату.
Спецпредставник США зустрівся з Путіним у Кремлі Спецпредставник США зустрівся з Путіним у Кремлі
У Кремлі відбулася зустріч між російським президентом Володимиром Путіним і спецпредставником США Стівом Віткоффом
Трамп заявив, що Зеленський гальмує мирні переговори щодо України Трамп заявив, що Зеленський гальмує мирні переговори щодо України
Президент США Дональд Трамп заявив, що саме президент України Володимир Зеленський, а не глава кремля володимир путін, нібито є головною перешкодою на шляху до можливого мирного врегулювання війни
Loading...
Load next