Сонцезахисні окуляри: як правильно обрати, щоб не нашкодити своєму здоров'ю (відео)

Сонцезахисні окуляри: як правильно обрати, щоб не нашкодити своєму здоров'ю (відео)
З початком настання літа постає питання, як захистити свої очі від шкідливого впливу сонячного світла.

Сонцезахисні окуляри – модний аксесуар чи справді захист наших очей від шкідливого впливу ультрафіолетового проміння. Медики радять вибирати сонцезахисні окуляри більш ретельно, зважаючи не на красу, а на якість.

Чорні, зелені, у металевій оправі чи у пластику – на ринку сонцезахисних окулярів навіть найвибагливіший модник зайде собі щось до душі. Однак під пекельним літнім сонцем такий аксесуар потрібен не кожному.

Деякі люди добре себе почувають без сонцезахисних окулярів. Але здебільшого люди хочуть носити сонцезахисні окуляри, які будуть захищати наші очка від подразнень сонця, – розповіла завідувачка офтальмологічного відділення "ОХМАДИТу", Гудима Наталя.

Лікарі ж кажуть, що окуляри краще обирати в спеціалізованих оптиках. Там вам допоможуть підібрати оправу та порекомендують лінзи відповідно до потреб людини.

Колір лінз не має значення, кажуть медики. Однак чим більше вона затемнена, тим менше пропускатиме сонячного світла. Окуляри зі скляними лінзами є важчими. Пластикові - трохи легші. Є також окуляри з антибліковим покриттям. Саме такі найбільше підійдуть водіям.

Якщо брати з покриттям поляризованим, то воно буде додатково забирати промені, забирати відблиски, які подразнюють наше око і нам стає не комфортно. Також за кермом їздити зручно з такими поляризованими лінзами, – додала Гудима Наталя.

Львів’яни ж обирають окуляри за особистими вподобаннями.

Ой, фірма, напевно і фільтр, оправа, щоб гарно дивилася. Ціна? Коли гарні окуляри і дійсно тобі подобаються,  ціна не має значення, – зізнались львів'янки. 

Додамо, аби обійтися без такого аксесуару, медики радять вживати більше вітамінів та дотримуватися збалансованого харчування. Також у свій раціон слід включити грейпфрут, шпинат, гарбуз, кисломолочні продукти та горіхи.

 

Читайте також
Врятувати людину до приїзду медиків допоможе зовнішній дефібрилятор: як користуватися (відео) Врятувати людину до приїзду медиків допоможе зовнішній дефібрилятор: як користуватися (відео)
У Львівській обласній військовій адміністрації з’явився зовнішній дефібрилятор. Його розмістили на першому поверсі одразу при вході до будівлі.
За останню добу в Україні виявили понад 5 тисяч хворих на COVID За останню добу в Україні виявили понад 5 тисяч хворих на COVID
За минулу добу в Україні підтвердили зараження на коронавірусну інфекцію у 5062 українців. З них на Львівщині зафіксували 311 нових випадків захворювання на Covid.
В Україні підтвердили другий випадок віспи мавп В Україні підтвердили другий випадок віспи мавп
Віспа мавп — віспоподібне захворювання, що спричинюють віруси родини поксвірусів. Вона подібна до натуральної віспи, проте має меншу летальність та легші симптоми.
Loading...
Load next