"Карпати" – "Металіст 1925": Антюх відкриває рахунок у матчі і оформлює дубль

У Львові триває поєдинок Української Прем'єр-ліги між місцевими "Карпатами" та харківським "Металістом 1925"
Про це повідомляє Українська Прем’єр-ліга.
Перший гол
Наразі гості вийшли вперед. Автором забитого м'яча став гравець "Металіста 1925" Денис Антюх, який вразив ворота суперника та змінив цифри на табло.
Дубль
Згодом Антюх забив вдруге, оформивши дубль.
Матч триває.
До слова, Україна дізналася суперників у відборі на ЧС-2026
Кольц Максим - pravdatutnews.com
Читайте також

Товариський матч відбувся у межах міжнародного фестивалю архітектури та мистецтв "Вежа".
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next 
