Відкритий кубок Львова з мотокросу: приймає змагання легендарна мототраса Майорівка (відео)

Відкритий кубок Львова з мотокросу: приймає змагання легендарна мототраса Майорівка (відео)
На Відкритому кубку Львова з мотокросу змагались понад 100 спортсменів. Серед учасників - члени збірної України Семен Неруш та Максим Києнко.

Раз на рік мототраса Майорівка оживає, щоб прийняти відкритий кубок Львова з мотокросу. Цього року понад сотня учасників приїхали до Львова. Це гості з різних областей України, а також три мотоклуби з Молдови.

У нас червона зона у зв'язку з COVID, всі змагання відмінили, тому ми вирішили приїхати до вас у Львів. Щоб не робити паузи в тренуваннях - особливо це потрібно дітям, сказав тренер клубу "ЦСКА" Валерій райлян. 

Також серед учасників перегонів були члени збірної України з мотокросу - MVI_7318 MVI_7229 Семен Неруш та MVI_7233 MVI_7323 Максим Києнко. Саме вони стали переможцями у своїх класах.

Все вийшло, два виграних заїзди. Перемога в загальному заліку.

В першому заїзді відчував конкуренцію. Перші два кола мене обігнав львів'янин Олег Крук, але потім я взяв свій темп і зробив великий відрив, - поділився чемпіон відкритого кубка Львова з мотокросу Семен Неруш. 

Спочатку було тяжко, стартанув не дуже гарно, 5 чм 6. Потім почав  доганяти-обганяти. Траса вибилась, руки позабивались, в кінці було вже дуже тяжко.

Траса досить гарна. Дуже вибивається. Але це показує твій професіоналізм, як вмієш їхати на розбитій трасі. Пилюки немає, грязюки немає. Ідеальна майже, - розповів поділився чемпіон відкритого кубка Львова з мотокросу Максим Києнко. 

На відкритому кубку Львова змагались у 8-ми класах - залежно від кубатури мотоциклів був розподіл у дітей, у дорослих все простіше: МХ1 ТА МХ2 - це професіонали, далі 2 класи аматорів та стільки ж ветеранів.

Кожен клас їде два заїзди. На це є основний час, наприклад 20 хвилин у профі, або 10 у ветеранів, та додаткові два кола!

Це був четвертий поспіль Відкритий Кубок Львова з мотокросу. Організатори - львівський мотоклуб "ЗАЗІР'Я" вже запрошує львів'ян наступної осені на ювілейні п’яті змагання на МАЙОРІВЦІ.

Читайте також
На вихідних біля Львова відбудуться всеукраїнські адаптивні змагання серед ветеранів BESTRONG GAMES На вихідних біля Львова відбудуться всеукраїнські адаптивні змагання серед ветеранів BESTRONG GAMES
Вже втретє на околицях Львова відбудеться адаптивний спортивний захід для ветеранів
Відкритий кубок Львова з плавання: змагання перетнули екватор (відео) Відкритий кубок Львова з плавання: змагання перетнули екватор (відео)
Понад 800 плавців з усієї України протягом шести днів змагаються у Львові. Це юнаки, юніори та молодь, спортсмени з інвалідністю і "мастерс".
Loading...
Load next