Росія стабільно намагається вийти з Мінських угод, - Кулеба

Росія стабільно намагається вийти з Мінських угод, - Кулеба
У Міністерстві закордонних справ України вважають, що Російська Федерація не виконує Мінських угод та намагається вийти з перемовин стосовно врегулювання ситуації на Донбасі.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що Росія намагається нав'язати світу думки про те, що українська сторона виходить з Мінських угод, а формат цих домовленостей і зовсім зруйновано. Однак насправді, це не так, про це він заявив у інтерв‘ю «Радіо Свобода». 

«Коли наш президент порушує питання про формалізацію процесу врегулювання, то насправді тут сигнал дуже простий. Ми вважаємо, що і «нормандський формат» може дати результат, але якщо ситуація заходить у глухий кут, то ми маємо шукати альтернативу. І коли президент так ставить питання, то це не для того, щоб зруйнувати «нормандський формат» чи «мінський процес», а для того, щоб мотивувати всіх нинішніх учасників цих форматів до активної роботи», - повідомив Кулеба.

Зокрема за його словами, РФ намагається також нав’язати думку, що подібні висловлювання говорять про руйнацію формату та вихід України з «Мінських угод».
 

«Ні, абсолютно ні. З "Мінська" стабільно намагається вийти виключно Російська Федерація, яка не виконує пункт 1 Мінських домовленостей – припинити вогонь», - заявив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, що нещодавно міністр закордонних справ Кулеба також повідомив, що однією з головних тем майбутнього візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена в Україні буде безпека, а також низка тем в енергетичній сфері. Окрім цього очільник МЗС сподівається на допомогу США у проведенні в Україні реформ.

 45
 
Читайте також
Путін порівняв Україну з "нацистською Німеччиною": Кулеба жорстко відповів президенту РФ на його заяву Путін порівняв Україну з "нацистською Німеччиною": Кулеба жорстко відповів президенту РФ на його заяву
Міністр Дмитро Кулеба порадив президенту РФ Володимиру Путіну перейматись своїми корінними народами, а не українським законопроєктом.
Кулеба заявив, що РФ відвела від кордону з Україною лише 12 тисяч військових із ста тисяч Кулеба заявив, що РФ відвела від кордону з Україною лише 12 тисяч військових із ста тисяч
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що про реальне відведення російських військ від кордону не може йтись, оскільки зі 100 тисяч бойовиків наразі відвели лише 12.
Україна закликала ОБСЄ приділити більше уваги окупованому Криму Україна закликала ОБСЄ приділити більше уваги окупованому Криму
МЗС України й міністр Дмитро Кулеба звернулись до генеральної секретарки ОБСЄ Гельги Шмід з проханням, щоб ОБСЄ збільшила кількість своїх зусиль на кримському напрямку.
Loading...
Load next