"Народилася в Україні і є українкою": Рудик тричі не відповіла на питання про наявність у неї громадянства США

"Народилася в Україні і є українкою": Рудик тричі не відповіла на питання про наявність у неї громадянства США
Лідерка партії "Голос" Кіра Рудик вирішила проігнорувати питання ведучої та не відповідати на нього чіткою відповіддю. Тричі нардепка ухилялась від відповіді про своє ймовірне американське громадянство.

Ведуча Наталя Влащенко повідомила, що деякі ЗМІ пишуть, що у лідерки партії "Голос" Кіри Рудик є американське громадянство і спитала у самої депутатки, чи відповідає це дійсності. На, що отримала доволі неочікувану та водночас прогнозовану відповідь - точніше її відсутність. "Цікава" розмова між нардепкою та ведучою трапилась в ефірі "Україна 24".

"Я народилась в Україні і є українкою", – заявила Рудик.

Та Влащенко така відповідь не влаштувала й ведуча вирішила уточнити ще раз, що питає саме про громадянство Сполучених Штатів.

"Я народилась в Україні, є українкою і завжди нею була", – сказала лідерка "Голосу".

Проте знову ж таки відповідь не була чіткою і було помітно, що Рудик її уникає. Тоді Наталія Влащенко, вже чітко спитала: "Чи є у Вас американське громадянство?".

"Я ще раз повторюю: я народилась в Україні і є українкою", – наголосила обурено політик.

Після цього сама Рудик подякували за включення в телеефір й завершили діалог з нею.

На відео помітні емоції та ледь обурений вираз обличчя Кіри Рудик в момент відповідей на провокативне питання.

Нагадаємо, що нещодавно 10 депутатів партії "Голос" привселюдно висловили недовіру її керівництву, зокрема, і самій Рудик. Оскільки, зазначили, що у програмі партії чітко зазначено, що мандат буде забиратись у тих, хто прогулював більшість засідань. Однак, голова партії Кіра Рудик, за словами нардепів, прогуляла більше 60% голосувань, тому вони ініціюють її виключення із партії.

Читайте також
Американський паспорт Кіри Рудик: у "Голосі" переконують, що їхня лідерка є громадянкою України (відео) Американський паспорт Кіри Рудик: у "Голосі" переконують, що їхня лідерка є громадянкою України (відео)
Представники партії "Голос" переконують, що у їхньої лідерки немає жодного іншого громадянства, окрім українського. Однак, сама ж Рудик не дала на це питання чіткої відповіді та вирішила уникати її.
"Не відкидаю цього": Притула думає створити нову партію в Україні "Не відкидаю цього": Притула думає створити нову партію в Україні
Сергій Притула, який нещодавно оголосив про свій вихід із складу партії "Голос" натякнув, що не відкидає ідеї створення власної партії.
Розкол у "Голосі": Железняк та керівництво партії заперечують інформацію про його звільнення Розкол у "Голосі": Железняк та керівництво партії заперечують інформацію про його звільнення
Одинадцять депутатів "Голосу" заявили, що Железняка звільнили з посади голови фракції. Однак, сам ж нардеп спростовує цю інформацію й заявив, що це "не відповідає дійсності".
Loading...
Load next