"Мені тут президент телефонує": Кулеба перевав свій брифінг через дзвінок Зеленського (відео)

"Мені тут президент телефонує": Кулеба перевав свій брифінг через дзвінок Зеленського (відео)
Про причини дзвінка від президента України Дмитро Кулеба не розповів, однак зазначив, що "була пара робочих питань, які треба було обговорити" та продовжив тему розмови на якій зупинився перед дзвінком.

Міністру закордонних справ України Дмитру Кулебі сьогодні, 16 вересня, довелось призупинити свій брифінг з журналістами онлайн в програмі Zoom через несподіваний дзвінок від президента Володимира Зеленського. Так, очільник МЗС саме розповідав про зовнішньополітичну стратегію країни, як у нього задзвонив телефон і він попросив зупинити онлайн-трансляцію.

Перша частина брифінгу міністра тривала всього п'ять хвилин й встиг доповісти про розмову із новим головою Генеральної асамблеї ООН Абдуллою Шахідом, як несподівано задзвонив телефон.

Мені тут президент телефонує, можна на паузу поставити трансляцію? – сказав Дмитро Кулеба, після чого сигнал трансляції обірвався.

Брифінг був зупинений на декілька хвилин, однак, після того, як її все ж відновили, міністр пояснив журналістам: “Дуже перепрошую, було пару робочих питань, які треба було обговорити”.

Відео "Факти ICTV".

Відразу після цього Дмитро Кулеба продовжив доповідати з того місця, де зупинився. Зокрема, міністр МЗС зосередився на питанні розвитку Люблінського трикутника та нещодавній зустрічі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із його польським колегою Матеушем Моравецьким.

Нагадаємо, що нещодавно президент Володимир Зеленський зізнався, що щоранку переглядає інформацію про стан справ у країні, а потім виходить на зв’язок із прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та іншими очільниками різних міністерств: "Хочу вам сказати, я десь о 5:30 або 6:00 ранку щодня читаю різну інформацію, важливу і не дуже. І після цього я розмовляю з прем’єром, з міністрами, і потрошку вони вже звикають, що ми дуже рано починаємо розмовляти, починаємо працювати. Іноді я даю свої сигнали раніше їх iPhone зранку".

 

 547
 
Читайте також
Обговорюватимуть три блоки питань: Кулеба розкрив деталі зустрічі Зеленського з Байденом Обговорюватимуть три блоки питань: Кулеба розкрив деталі зустрічі Зеленського з Байденом
На зустрічі президентів США та України Джо Байдена і Володимира Зеленського обговорюватимуться три блоки питань - політичний, економічний і безпековий.
Зустріч Байдена із Зеленським знову перенесли Зустріч Байдена із Зеленським знову перенесли
Зустріч президента України Володимира Зеленського з американським лідером Джо Байденом не відбудеться 31 серпня.
"Пройде у форматі віч-на-віч": зустріч Зеленського та Байдена у CША перенесли (відео) "Пройде у форматі віч-на-віч": зустріч Зеленського та Байдена у CША перенесли (відео)
В Україні назвали офіційну дату зустрічі президентів України та США Володимира Зеленського та Джо Байдена. Вона відбудеться в останній день літа - 31 серпня цього року.
Loading...
Load next