Верховна Рада відправила Разумкова у відставку - відео

Сьогодні, 7 жовтня, народні депутати зібралися на позачергове засідання Верховної Ради. Одне з головних питань, що розглядається - це відсторонення Дмитра Разумкова з посади голови парламенту.
Фото: скріншот з трансляції телеканалу "Рада"
Народні депутати відкликали Дмитра Разумкова з посади Голови Верховної Ради. За таке рішення проголосували 284 парламентарії.

Розподіл голосів по фракціях:

Таким чином, Дмитро Разумков сьогодні покину пост голови Верховної Ради України.

Нагадаємо, народні депутати з фракції "Слуга народу" 2 жовтня зібрали необхідні 150 підписів для ініціювання відкликання з посади Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Це відбулося в межах дводенного виїзного засідання фракції "СН" у Трускавці.
Читайте також

Слідство встановило, що політик вимагав гроші в одного зі столичних бізнесменів.
Рекомендовані

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

19-річна Шайло Джолі, донька Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, більше не мешкає у материному домі в Лос-Анджелесі
Loading...
Load next