Відставка Разумкова: Арахамія розпочав збір підписів за відставку спікера Верховної Ради

Відставка Разумкова: Арахамія розпочав збір підписів за відставку спікера Верховної Ради
Голова фракції та народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Арахамія розпочав збір підписів за відставку Разумкова з посади голови парламенту.

Депутати Верховної Ради вирішили розпочати збір підписів за відставку спікера Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Про це повідомив сам Дмитро Разумков на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, з відповідною ініціативою до нього офіційно звернувся голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади Голови Верховної Ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, - повідомив Разумков.

Зокрема, попри ситуацію, Разумков все ж таки побажав своїм колишнім колегам по фракції "продуктивної роботи у Трускавці", оскільки його туди не запросили. Саме на цих вихідних для депутатів від президентської партії планують провести неформальні збори. 

Також, Разумков додав, що він "відразу розписав документ на Апарат Верховної Ради", і вже 30 вересня депутати отримають підписні листи.

Як і обіцяв, зволікати з процесом не буду. Сьогодні колеги отримають підписні листи, - додав спікер.

Нагадаємо, що раніше Давид Арахамія заявляв, що відносини з Разумковим всередині партії зіпсувалися після того, як він, всупереч бажанню керівництва "Слуги народу", направив скандальний законопроект про олігархів до Венеціанської комісії.

 104
 
Читайте також
Відставка Разумкова: нового спікера Ради можуть призначити у п'ятницю, - Арахамія (відео) Відставка Разумкова: нового спікера Ради можуть призначити у п'ятницю, - Арахамія (відео)
За прогнозами глави фракції "Слуга народу", за відставку спікера Разумкова очікується 240 голосів "за". Зокрема, перший віцеспікер Руслан Стефанчук та голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко претендують на посаду голови парламенту.
Міністр екології Абрамовський написав заяву на звільнення — Арахамія Міністр екології Абрамовський написав заяву на звільнення — Арахамія
Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Роман Абрамовський записав заяву про відставку з посади міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.
"Переконували проголосувати": 50 депутатів вибачилися перед Разумковим за відставку (відео) "Переконували проголосувати": 50 депутатів вибачилися перед Разумковим за відставку (відео)
Керівництво "Слуги народу" і Офіс Президента тиснули на депутатів СН та інших парламентарів, щоб ті голосували за його відставку. Зокрема, близько півсотні депутатів підходили до Разумкова, щоб вибачитися.
Loading...
Load next