Верховна Рада відсторонила Третьякову від участі у засіданнях через її слова про смерть Полякова

Верховна Рада відсторонила Третьякову від участі у засіданнях через  її слова про смерть Полякова
Верховна Рада позбавила народну депутатку від фракції «Слуга народу» Галину Третьякову права брати участь у п’яти засіданнях парламенту.

За це рішення проголосувало 234 народних депутатів, серед яких 142 - із фракції "СН".

Голова Верховної Ради України Руслан Сттефанчук попросив Третьякову покинути сесійну залу.

Нагадаймо,  після трагічної смерті депутата Антона Полякова, депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова, коментуючи його загибель у чаті партії, заявила, що тепер стало "на одного ворога менше". Зокрема, колишній спікер парламенту Дмитро Разумков, якого депутати відправили у відставку 7 жовтня, наголосив, що після таких слів у нардепки потрібно відібрати депутатський мандат.

Анастасія Фаль - pravdatutnews.com
 

Читайте також
За минулу добу в Україні зафіксовано понад 38 тисяч нових випадків Covid-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад 38 тисяч нових випадків Covid-19
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
10 днів самоізоляції навіть для вакцинованих: Італія посилює правила в'їзду для українців 10 днів самоізоляції навіть для вакцинованих: Італія посилює правила в'їзду для українців
Країна вводить карантин незалежно від статусу вакцинації мандрівників.
Українців можуть відсторонити від роботи без вакцинації: хто потрапляє у цей список професій Українців можуть відсторонити від роботи без вакцинації: хто потрапляє у цей список професій
З 8 листопада набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”.
Loading...
Load next