Ситуація на кордонах: Зеленський і Дуда у телефонній розмові обговорили спільну протидію викликам безпеки регіону

Ситуація на кордонах: Зеленський і Дуда у телефонній розмові обговорили спільну протидію викликам безпеки регіону
Зеленський поінформував польського колегу про розвиток ситуації з безпекою на сході України.

Президент України Володимир Зеленський і президент Польщі Анджей Дуда під час телефонної розмови обмінялися баченням щодо викликів у питаннях безпеки в регіоні та спільної протидії їм. Про це повідомляє пресслужба глави української держави. 

Відбувся обмін оцінками ситуації на європейсько-білоруському кордоні. Глави держав констатували, що відбувається гібридна атака, належне реагування на яку потребує спільних зусиль та взаємодії, - йдеться у повідомленні.

Як наголошують у пресслужбі, Зеленський поінформував польського колегу про розвиток ситуації з безпекою на сході України та про кроки української сторони для активізації роботи всіх переговорних форматів задля досягнення миру.

У зв'язку з цим, президент України наголосив на необхідності збереження санкційного тиску на Російську Федерацію з боку міжнародної спільноти до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, - зазначають в Офісі президента.

Суттєву увагу було приділено "координації позицій сторін щодо протидії проекту "Північний потік-2", співрозмовники "були одностайні" в оцінках "Північного потоку-2" як загрози безпеці всієї Європи".

Це – стратегічна зброя в руках РФ, – наголосив український президент.

За його інформацією, ефективна протидія тиску з боку Росії потребує єдності ЄС і партнерів, а також належних санкційних обмежень.

Також Зеленський порушив питання щодо врегулювання надання дозволів для українських автомобільних вантажних перевізників.

Лідери також обговорили графік найближчих заходів на найвищому рівні. Володимир Зеленський висловив подяку польській стороні за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, - наголошують в ОП.

Нагадаємо, що раніше 150 агресивних іноземців намагалися прорватися на територію Польщі.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 46
 
Читайте також
"Істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ": Данілов у прямому ефірі пояснив, для чого Росія пересуває свої війська на кордоні "Істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ": Данілов у прямому ефірі пояснив, для чого Росія пересуває свої війська на кордоні
Начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов в інтерв'ю Military Times заявив, що Росія сконцентрувала понад 92 тисячі військових біля кордонів з Україною.
Данілов обговорив ситуацію з безпекою навколо українських кордонів із міністром оборони Канади Данілов обговорив ситуацію з безпекою навколо українських кордонів із міністром оборони Канади
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на чолі української делегації бере участь у роботі Галіфакського безпекового форуму.
Додаткова охорона державного кордону з Білоруссю: Данілов проведе нараду в Луцьку Додаткова охорона державного кордону з Білоруссю: Данілов проведе нараду в Луцьку
Секретар РНБО Олексій Данілов проведе міжвідомчу нараду в Луцьку. Головним питанням порядку денного є охорона державного кордону з Білоруссю.
Loading...
Load next