Єрмак вважає, що Нормандський формат "зайшов в глухий кут"

За його словами це зокрема пов'язано із виборами у Німеччині.
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак оцінив стан перемовин в Нормандському форматі. Він вважає, що цей процес "зайшов в глухий кут". Про це голова ОП заявив в інтерв'ю РБК-Україна.
Він (Нормандський формат - ред.) дійсно зайшов у глухий кут, - зазначив Єрмак.
За його словами, це, зокрема було пов'язано з проведенням виборів у Німеччині.
Через тиждень-півтора з'явиться новий канцлер (Німеччини - ред.). Хоча Ангела Меркель доклала багато зусиль, щоб організувати новий саміт лідерів нормандської четвірки. І я неодноразово повторював, що було б чудово якби наприкінці її каденції таки відбулася зустріч лідерів країн нормандського формату. Але, на жаль, не склалося, - резюмував Єрмак.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Нижня палата німецького парламенту – Бундестаг – не змогла з першої спроби обрати нового канцлера

В ОП наголосили, що Німеччина є одним із ключових партнерів і союзників України.

Олаф Шольц та Володимир Путін 15 лютого провели переговори. Вони тривали аж 3 години і стосувалися головним чином українського питання.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом
Loading...
Load next