Тристоронній союз: Велика Британія, Польща та Україна - такий намір мають британські політики

Тристоронній союз: Велика Британія, Польща та Україна - такий намір мають британські політики
Міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс у лютому приїде до Москви. В ході поїздки Трасс проведе переговори з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим.

Велика Британія розглядає можливість створення тристороннього союзу з Польщею та Україною. Інформацію про роботу над створенням такого союзу підтвердила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс. Повідомляє офіційний сайт уряду.

Ми зміцнюємо наше партнерство після переговорів на високому рівні в Лондоні в грудні, і розвиваємо нові тристоронні зв'язки з Польщею та Україною, — заявила глава британського МЗС.

Рада з геостратегії Великої Британії у своєму Twitter опублікувала карту потенційного Союзу. На ній продемонстрована потрійна вісь між Лондоном, Варшавою та Києвом, а ворожими позначені території Росії та Білорусі.

Фото: Рада з геостратегії Великої Британії Twitter

Під час брифінгу 21 січня Ліз Трасс прокоментувала ситуацію на українсько-російських кордонах, заявивши, що криза на території Східної Європи має значення для всього світу, тому для жорсткої відповіді необхідна участь всіх союзників.

Кремль не засвоїв уроків історії. Вони мріють відтворити Радянський Союз або "Велику Росію", розділивши територію за етнічною і мовною ознакою. Вони заявляють, що хочуть стабільності, в той же час намагаючись загрожувати і дестабілізувати інших... Ми знаємо, що лежить на цьому шляху, і які жахливі втрати у вигляді людських життів він принесе. Тому ми закликаємо президента Путіна утриматися і відступити від України, перш ніж він зробить велику стратегічну помилку, - заявила глава британського МЗС.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 620
 
Читайте також
Тристоронній союз Британія-Україна-Польща: що це, для чого і коли Тристоронній союз Британія-Україна-Польща: що це, для чого і коли
Наступного тижня на політичній карті світу має з'явитися новий політично-безпековий альянс за участі Великої Британії, України та Польщі.
"Великий потенціал тристоронньої співпраці": Україна, Британія і Польща створюють новий альянс "Великий потенціал тристоронньої співпраці": Україна, Британія і Польща створюють новий альянс
Нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив про готовність країни до альянсу з іншими країнами, а не тільки з НАТО.
"За даними розвідки, російські війська не готові до атаки", – ексглава МЗС Польщі "За даними розвідки, російські війська не готові до атаки", – ексглава МЗС Польщі
РФ недостатньо, щоби зайняти всю Україну.
Loading...
Load next